Doprava po celé ČR na nás

Doprava po celé ČR na nás

Hodnocení Mujvit

Od lidí jako jste vy

V Mujvit se 100% zaměřujeme na to nejlepší pro vás. Doporučení na míru, výjimečné produkty ve skvělém balení, bezkonkurenční zákaznický servis.
Přečtěte si, jaké to je být součástí Mujvit - od lidí jako jste vy.

Často kladené otázky:

Kde naleznu všechny hodnocení na Google?

Všechny naše Google hodnocení naleznete na odkazu výše "Zobrazit všechny Google hodnocení" nebo po zadání výrazu "Mujvit" do Googlu či Google map.

Proč nemáte hodnocení na Heurece?

Na Heurece nelze nastavit doba odeslání dotazníku spokojenosti a je automaticky nastaven na 6 dní po vytvoření objednávky. To stejné platí pro Zboží.cz. Pro naší službu nám to nepřijde jako dostatečná doba k posouzení účinku užívání správných vitamínů - bylo by to čistě hodnocení rychlosti doručení a obalu. Z tohoto důvodu získáváme hodnocení od našich zákazníků na Google (po 30 a více dnech od vytvoření objednávky) a zákazníci tak mohou posoudit benefity spojené s užíváním vitamínů na míru včetně rychlosti doručení i obalu.

Máte i fotky vašich produktů od zákazníků?

Ano. Některé fotografie, co snámi sdíleli naši zákazníci naleznete na našem instagramu @mujvit ve výběrech s označením #Příběhy. Budeme rádi, pokud se s námi o vaše také podělíte. Budeme se těšit.

Začněte konzultací zdarma

A získejte doporučení vitamínů na míru vašemu tělu a cílům, podpořené odborníky na výživu během 3 až 5 minut.