V dnešní době je nespočet informací o doplňcích stravy a vitamínem. Jak se ale máte vyznat v této hromadě informací a jak máte zjistit jaké vitamíny doopravdy potřebuje vaše tělo? Odpovědí jsou vitamíny na míru.

Doprava po celé ČR na nás

Doprava po celé ČR na nás

Vitamíny na míru. Jak vitamíny na míru fungují a proč jsou nejlepší volba?

V dnešní době je nespočet informací o doplňcích stravy a vitamínem. Jak se ale máte vyznat v této hromadě informací a jak máte zjistit jaké vitamíny doopravdy potřebuje vaše tělo? Odpovědí jsou vitamíny na míru.

Vitamíny na míru od Mujvit – proč jsou nejlepší volba?

Doporučení pro vás na míru

Vyplníte si jednoduchý dotazník nebo zajdete na krevní testy. Poté podle vaší stravy, životního stylu a cílů získáte doporučení na vitamíny na míru přesně pro vaše tělo.

Jednoduché užívání

Vitamíny na míru máte nachystané na každý den v jednom sáčku. O nic se tedy nestaráte. Pouze si každý den vytáhnete sáček a užíváte své vitamíny na míru.

Podpora odborníků

Vitamíny mohou mít interakce s užívanými léky a při různých zdravotních problémech je potřeba některých vitamínů vyšší. S vitamíny na míru od Mujvit máte tedy kompletní podporu odborníků v několikaletou praxí v oboru.

Zaměření na vaše cíle

Ať už chcete posílit imunitu, zlepšit spánek nebo máte problémy s vlasy, nehty nebo pletí, tak vám vitamíny na míru mohou pomoci. Vitamíny fungují synergicky a není vhodné užívat ty kterých máte ve stravě dostatek. Proto vitamíny na míru i fungují. Doporučíme vám ty vhodné pro vaše tělo a se zaměřením na vaše cíle.

Výborná vstřebatelnost vitamínů na míru

Existuje mnoho forem vitamínů a minerálů. Ne všechny jsou však dobře vstřebatelné. Například oxidy hořčíku mají vstřebatelnost okolo 5 %. zatímco chelátové vazby hořčíku mají vstřebatelnost mezi 80-90 %. S vitamíny na míru Mujvit máte tedy jistotu, že vitamíny a minerály budou ve vysoce vstřebatelných vazbách a že vám reálně pomohou.

Mujvit – vitamíny na míru a komunita

Víme, že užívání vitamínů na míru je spojeno se zdravým životním stylem. Proto se vám snažíme vzdělávat na našich sociálních sítích a společně se snažíme žít lepší a zdravější život.

Příklady příspěvků ze sociálních síti – Mujvit – vitamíny na míru

Vyplňte si dotazník nebo zajděte na krevní testy a poznejte opravdový účinek vitamínů na míru. V případě, že budete mít jakékoliv otázky nebo budete chtít cokoliv ohledně vašeho doporučení probrat, tak nám neváhejte napsat na konzultace@mujvit.cz nebo na našich sociálních sítích. Najdete nás pod @mujvit. Naši odborníci jsou tu pro vás.

Začněte konzultací zdarma

A získejte doporučení vitamínů na míru vašemu tělu a cílům, podpořené odborníky na výživu během 3 až 5 minut.